Nokta Siber Güvenlik Hizmetler

Telif Hakları Koruma
Delete Servisleri

Nokta Siber Güvenlik Olarak Firmanızın Telif Haklarını Koruma ve Delete Servislerimiz ile Verdiğimiz Birçok Hizmetimiz Sayesinde Markanızı Koruyabilirsiniz.

Delete Servisleri

Delete servisleriyle tespit edilen veya firmanızın diğer araçlarla tespit edebileceği müşterilerinizi hedefleyen içeriklerinin erişime engellenmesi için gerekli tüm aksiyonların alınmasını sağlayan hizmettir.

· Sahte sosyal medya hesabı
- Facebook, Instagram ve Twitter’da içeriğinde markanızın yer aldığı bir sayfa veya hesap oluşturulması halinde tespit edilmesini sağlayan servistir.

· Sahte mobil uygulama
- App Store ve Google Play marketlerinde markanızın adının yer aldığı bir uygulama yayına alındığı anda tespit edilmesini sağlayan servistir.
· Sahte Domain tespiti
Markanızın yer aldığı yeni kaydedilmiş alan adlarının 24 saatte bir tarayarak tespit edilmesini sağlayan servistir.

· Sahte Google Reklamı Tespiti
Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeleri Google arama motorunda search ederek ilk 25 sonuç içerisinde Phishing içeriği yer alması halinde bu içeriğin tespit edilmesini sağlayan servistir.

· Domain Alarm
Bu servis ile tespit edilen ve henüz yayında olmayan taklit veya Dolandırıcılık amaçlı hazırlanmış Web sitesi yayına alındığı anda haberdar edilmenizi sağlayan servistir.


Telif Hakları Koruma

Telif hakkı koruma hizmeti telif hakları firmanıza ait olan mobil uygulama kurulum dosyalarını izin verilmediği halde download edilmesine imkan tanıyan web sitelerinin Google sonuçlarından kaldırılmasını sağlayan hizmettir.

Kanıtlanmış Etkinlik

Tüm Nokta Siber Güvenlik çözümleri en son olumsuz tekniklere karşı test edilmiştir. Kurumsal ağların yüksek hacimli trafik koşullarında gerçek dünya senaryolarına karşı tehdit algılama performansının titiz ve tekrarlanabilir değerlendirmelerini kullanıyoruz. Bu sistematik ve bilimsel yaklaşım, yüksek algılama hassasiyetini sağlar.